Suport për blerje !
Ofertë!

75335 – Pilete dushi horizontale katrore 200X200 MM

Çmimi origjinal qe: 6,300 L.Çmimi i tanishëm është: 5,500 L.

-13%

Pilete dushi horizontale katrore 200X200 MM

75335 - Pilete dushi horizontale katrore 200X200 MM 6,300 L Çmimi origjinal qe: 6,300 L.5,500 LÇmimi i tanishëm është: 5,500 L.
Brand:FALA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Pilete dushi horizontale katrore 200X200 MM

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “75335 – Pilete dushi horizontale katrore 200X200 MM”