Suport për blerje !
Ofertë!

71837 – Tub fleksibel F/M 3/8″ 3/8″ 800MM

Çmimi origjinal qe: 360 L.Çmimi i tanishëm është: 330 L.

-8%

Tub fleksibel F/M 3/8″ 3/8″ 800MM

71837 - Tub fleksibel F/M 3/8" 3/8" 800MM 360 L Çmimi origjinal qe: 360 L.330 LÇmimi i tanishëm është: 330 L.
Brand:FALA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Tub fleksibel F/M 3/8″ 3/8″ 800MM

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “71837 – Tub fleksibel F/M 3/8″ 3/8″ 800MM”