Suport për blerje !
Ofertë!

714169 – Set me rrota (4cope)125 mm CT

Çmimi origjinal qe: 31,390 L.Çmimi i tanishëm është: 21,500 L.

-32%

Set me rrota (4cope)125 mm CT

714169 - Set me rrota (4cope)125 mm CT 31,390 L Çmimi origjinal qe: 31,390 L.21,500 LÇmimi i tanishëm është: 21,500 L.
Brand:KRAUSE

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Set me rrota
(4cope)
125 mm CT