Suport për blerje !
Ofertë!

69319 – Mbajtese peshqiri tualeti tek 60cm katrore e kromuar

Çmimi origjinal qe: 1,600 L.Çmimi i tanishëm është: 1,490 L.

-7%

Mbajtese peshqiri tualeti tek 60cm katrore e kromuar

69319 - Mbajtese peshqiri tualeti tek 60cm katrore e kromuar 1,600 L Çmimi origjinal qe: 1,600 L.1,490 LÇmimi i tanishëm është: 1,490 L.
Brand:FALA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Mbajtese peshqiri tualeti tek 60cm katrore e kromuar

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “69319 – Mbajtese peshqiri tualeti tek 60cm katrore e kromuar”