Suport për blerje !
Ofertë!

69205 – Peshore elektronike me bluetooth 2ne1 e zeze

Çmimi origjinal qe: 1,700 L.Çmimi i tanishëm është: 1,490 L.

-12%

Peshore elektronike me bluetooth 2ne1 e zeze

69205 - Peshore elektronike me bluetooth 2ne1 e zeze 1,700 L Çmimi origjinal qe: 1,700 L.1,490 LÇmimi i tanishëm është: 1,490 L.
Brand:VOREL

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Peshore elektronike me bluetooth 2ne1 e zeze

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “69205 – Peshore elektronike me bluetooth 2ne1 e zeze”