Suport për blerje !
Ofertë!

590047 – Disk me leter zmerile Oxide 115mm P40 per metal ( 10 cope )

Çmimi origjinal qe: 260 L.Çmimi i tanishëm është: 180 L.

-31%
590047 - Disk me leter zmerile Oxide 115mm P40 per metal ( 10 cope ) 260 L Çmimi origjinal qe: 260 L.180 LÇmimi i tanishëm është: 180 L.
Brand:EGESAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Disk me leter zmerile Oxide 115mm P40 per metal ( 10 cope )

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “590047 – Disk me leter zmerile Oxide 115mm P40 per metal ( 10 cope )”