Suport për blerje !
Ofertë!

577615150 – Zinxhir I gatshem 0,325” 1.3mm 72dh / 45cm

Çmimi origjinal qe: 1,900 L.Çmimi i tanishëm është: 1,790 L.

-6%

Zinxhir I gatshem 0,325” 1.3mm 72dh / 45cm

577615150 - Zinxhir I gatshem 0,325'' 1.3mm 72dh / 45cm 1,900 L Çmimi origjinal qe: 1,900 L.1,790 LÇmimi i tanishëm është: 1,790 L.

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Zinxhir I gatshem 0,325” 1.3mm 72dh / 45cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “577615150 – Zinxhir I gatshem 0,325” 1.3mm 72dh / 45cm”