Suport për blerje !
Ofertë!

5711700 – Prize industriale trefazore IP44 / 16A 3p+N+E TS40 5X16A 50/60Hz 6h/380/415V

Çmimi origjinal qe: 920 L.Çmimi i tanishëm është: 790 L.

-14%

Prize industriale trefazore IP44 / 16A 3p+N+E TS40 5X16A 50/60Hz 6h/380/415V

5711700 - Prize industriale trefazore IP44 / 16A 3p+N+E TS40 5X16A 50/60Hz 6h/380/415V 920 L Çmimi origjinal qe: 920 L.790 LÇmimi i tanishëm është: 790 L.
Brand:AY-KA

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Prize industriale trefazore IP44 / 16A 3p+N+E TS40 5X16A 50/60Hz 6h/380/415V

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “5711700 – Prize industriale trefazore IP44 / 16A 3p+N+E TS40 5X16A 50/60Hz 6h/380/415V”