Suport për blerje !
Ofertë!

52-405 – Sperkates plastik 350 m² ECONOMIC (6cope)

Çmimi origjinal qe: 1,000 L.Çmimi i tanishëm është: 850 L.

-15%

Sperkates plastik 350 m² ECONOMIC (6cope)

52-405 - Sperkates plastik 350 m² ECONOMIC (6cope) 1,000 L Çmimi origjinal qe: 1,000 L.850 LÇmimi i tanishëm është: 850 L.
Brand:CELLFAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Sperkates plastik 350 m² ECONOMIC (6cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “52-405 – Sperkates plastik 350 m² ECONOMIC (6cope)”