Suport për blerje !
Ofertë!

52-305 – Sperkates me oshilim 250 – 300 m² BASIC (6cope)

Çmimi origjinal qe: 2,200 L.Çmimi i tanishëm është: 1,850 L.

-16%

Sperkates me oshilim 250 – 300 m² BASIC (6cope)

52-305 - Sperkates me oshilim 250 - 300 m² BASIC (6cope) 2,200 L Çmimi origjinal qe: 2,200 L.1,850 LÇmimi i tanishëm është: 1,850 L.
Brand:CELLFAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Sperkates me oshilim 250 – 300 m² BASIC (6cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “52-305 – Sperkates me oshilim 250 – 300 m² BASIC (6cope)”