51931 Aspirator inoxi Annovi
59,900 L 45,500 L Shtoje në shportë
Ofertë!

51931 Aspirator inoxi Annovi

45,500 L

-24%

51931 – Aspirator inoxi
me 2 motora 3950 EM
Fuqia 2500 W
Depozita 70 Lt

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Fshesë me korrent profesionale per pluhur dhe lengje.

Trup inoxi. 2 motore.

Rrotat që nuk lejne shenje dhe rrotulluese , per nje manovrim shume te mire.

Trup metalike me rezistencë të lartë. 

Kabllo korenti 5 m. Mentesha me bashkim/lirim të shpejtë për filtrat dhe pastrimin e rezervuarit.

Zorrë thithëse rezistente ndaj ngjeshjes.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “51931 Aspirator inoxi Annovi”