516155 Trapan me 2 marshe FLEX
22,000 L 16,900 L Shtoje në shportë
Ofertë!

516155 Trapan me 2 marshe FLEX

16,900 L

-23%
Marka:FLEX

Trapan me 2 marshe
Me 2 bateri 10. 8 V / 2.5 Ah
Momenti rrotullimit 34 Nm

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

516155
Trapan me 2 marshe
DD 2G 10.8 LD
Me 2 bateri 10. 8 V / 2.5 Ah
Momenti rrotullimit 34 Nm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “516155 Trapan me 2 marshe FLEX”