Suport për blerje !
Ofertë!

51-110H – Bashuese tubi me reduktim 3-4″ – 1/2″ BASIC (30 cope)

Çmimi origjinal qe: 180 L.Çmimi i tanishëm është: 155 L.

-14%

Bashuese tubi me reduktim 3-4″ – 1/2″ BASIC (30 cope)

51-110H - Bashuese tubi me reduktim 3-4" - 1/2" BASIC (30 cope) 180 L Çmimi origjinal qe: 180 L.155 LÇmimi i tanishëm është: 155 L.
Brand:CELLFAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Bashuese tubi me reduktim 3-4″ – 1/2″ BASIC (30 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “51-110H – Bashuese tubi me reduktim 3-4″ – 1/2″ BASIC (30 cope)”