Suport për blerje !

5001180 – Pince universale elektrike VDE 180 mm

3,050 L

Pince universale elektrike VDE 180 mm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
5001180 - Pince universale elektrike VDE 180 mm 3,050 L
Brand:MATADOR

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Pince universale elektrike VDE 180 mm