Suport për blerje !
Ofertë!

50-505 – Set pistolete vaditje me rakorderi 3/4” BASIC (5cope)

Çmimi origjinal qe: 730 L.Çmimi i tanishëm është: 650 L.

-11%

Set pistolete vaditje me rakorderi 3/4” BASIC (5cope)

50-505 - Set pistolete vaditje me rakorderi 3/4'' BASIC (5cope) 730 L Çmimi origjinal qe: 730 L.650 LÇmimi i tanishëm është: 650 L.
Brand:CELLFAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Set pistolete vaditje me rakorderi 3/4” BASIC (5cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “50-505 – Set pistolete vaditje me rakorderi 3/4” BASIC (5cope)”