Suport për blerje !
Ofertë!

50-500 – Set pistolete vaditje me rakorderi 1/2” BASIC (5cope)

Çmimi origjinal qe: 700 L.Çmimi i tanishëm është: 590 L.

-16%

Set pistolete vaditje me rakorderi 1/2” BASIC (5cope)

50-500 - Set pistolete vaditje me rakorderi 1/2'' BASIC (5cope) 700 L Çmimi origjinal qe: 700 L.590 LÇmimi i tanishëm është: 590 L.
Brand:CELLFAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Set pistolete vaditje me rakorderi 1/2” BASIC (5cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “50-500 – Set pistolete vaditje me rakorderi 1/2” BASIC (5cope)”