Suport për blerje !
Ofertë!

49758941 – Disk per freze biskotash 100x22x3,8 mm 6Z

Çmimi origjinal qe: 2,570 L.Çmimi i tanishëm është: 1,890 L.

-26%

Disk per freze biskotash 100x22x3,8 mm 6Z

49758941 - Disk per freze biskotash 100x22x3,8 mm 6Z 2,570 L Çmimi origjinal qe: 2,570 L.1,890 LÇmimi i tanishëm është: 1,890 L.
Brand:EINHELL

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Disk per freze biskotash 100x22x3,8 mm 6Z