Suport për blerje !

4935472008 – Zdrukth plani 700 W/ 82 mm / PL700

16,500 L

Zdrukth plani 700 W/ 82 mm / PL700

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
4935472008 - Zdrukth plani 700 W/ 82 mm / PL700 16,500 L
Brand:AEG

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Zdrukth plani 700 W/ 82 mm / PL700