4935413215 Vidiator elektronik AEG
19,900 L 14,500 L Shtoje në shportë
Ofertë!

4935413215 Vidiator elektronik AEG

14,500 L

-27%
Marka:AEG

Vidiator elektronik Gipsi S4000E
Fuqia: 720 W
Pesha: 1.4 kg

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

4935413215
Vidiator elektronik Gipsi S4000E
Fuqia: 720 W
Pesha: 1.4 kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “4935413215 Vidiator elektronik AEG”