Suport për blerje !
Ofertë!

470678 – Sfungjer per zmeriluese muresh IP D225-10 VE2

Çmimi origjinal qe: 7,200 L.Çmimi i tanishëm është: 4,900 L.

-32%

Sfungjer per zmeriluese muresh IP D225-10 VE2

470678 - Sfungjer per zmeriluese muresh IP D225-10 VE2 7,200 L Çmimi origjinal qe: 7,200 L.4,900 LÇmimi i tanishëm është: 4,900 L.
Brand:FLEX

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Sfungjer per zmeriluese muresh IP D225-10 VE2

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “470678 – Sfungjer per zmeriluese muresh IP D225-10 VE2”