Suport për blerje !
Ofertë!

46844 – Pistolete sperkatje shkume DHS

Çmimi origjinal qe: 2,000 L.Çmimi i tanishëm është: 1,690 L.

-16%

Pistolete sperkatje shkume DHS

46844 - Pistolete sperkatje shkume DHS 2,000 L Çmimi origjinal qe: 2,000 L.1,690 LÇmimi i tanishëm është: 1,690 L.

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Pistolete sperkatje shkume DHS

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “46844 – Pistolete sperkatje shkume DHS”