Suport për blerje !
Ofertë!

4673/9090 – TI 90x90x90mm PN16

Çmimi origjinal qe: 3,200 L.Çmimi i tanishëm është: 2,700 L.

-16%

TI 90x90x90mm PN16

4673/9090 - TI 90x90x90mm PN16 3,200 L Çmimi origjinal qe: 3,200 L.2,700 LÇmimi i tanishëm është: 2,700 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

TI 90x90x90mm PN16

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “4673/9090 – TI 90x90x90mm PN16”