Suport për blerje !
Ofertë!

4673/7575 – TI 75x75x75mm PN16

Çmimi origjinal qe: 2,200 L.Çmimi i tanishëm është: 2,000 L.

-9%

TI 75x75x75mm PN16

4673/7575 - TI 75x75x75mm PN16 2,200 L Çmimi origjinal qe: 2,200 L.2,000 LÇmimi i tanishëm është: 2,000 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

TI 75x75x75mm PN16

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “4673/7575 – TI 75x75x75mm PN16”