Suport për blerje !
Ofertë!

4661/0252 – Ti F/Femer 25 x 3/4” x 25 PN10 (10 cope)

Çmimi origjinal qe: 430 L.Çmimi i tanishëm është: 400 L.

-7%

Ti F/Femer 25 x 3/4” x 25 PN10 (10 cope)

4661/0252 - Ti F/Femer 25 x 3/4” x 25 PN10 (10 cope) 430 L Çmimi origjinal qe: 430 L.400 LÇmimi i tanishëm është: 400 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Ti F/Femer 25 x 3/4” x 25 PN10 (10 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “4661/0252 – Ti F/Femer 25 x 3/4” x 25 PN10 (10 cope)”