Suport për blerje !
Ofertë!

4653/0908 – TI F/Mashkull 90 x 3” x 90 PN16

Çmimi origjinal qe: 2,900 L.Çmimi i tanishëm është: 2,400 L.

-17%

TI F/Mashkull 90 x 3” x 90 PN16

4653/0908 - TI F/Mashkull 90 x 3” x 90 PN16 2,900 L Çmimi origjinal qe: 2,900 L.2,400 LÇmimi i tanishëm është: 2,400 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

TI F/Mashkull 90 x 3” x 90 PN16

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “4653/0908 – TI F/Mashkull 90 x 3” x 90 PN16”