Suport për blerje !
Ofertë!

463698 – Koke automatike per vidiatorin e gipsit me bateri 18V

Çmimi origjinal qe: 20,860 L.Çmimi i tanishëm është: 14,900 L.

-29%

Koke automatike per vidiatorin e gipsit me bateri 18V

463698 - Koke automatike per vidiatorin e gipsit me bateri 18V 20,860 L Çmimi origjinal qe: 20,860 L.14,900 LÇmimi i tanishëm është: 14,900 L.
Brand:FLEX

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Koke automatike per vidiatorin e gipsit me bateri 18V

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “463698 – Koke automatike per vidiatorin e gipsit me bateri 18V”