Suport për blerje !
Ofertë!

461742 – Thike rezerve majtas per Traktorin 18-103.2HD

Çmimi origjinal qe: 5,900 L.Çmimi i tanishëm është: 4,900 L.

-17%

Thike rezerve majtas per Traktorin 18-103.2HD

461742 - Thike rezerve majtas per Traktorin 18-103.2HD 5,900 L Çmimi origjinal qe: 5,900 L.4,900 LÇmimi i tanishëm është: 4,900 L.
Brand:AL-KO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Thike rezerve majtas per Traktorin 18-103.2HD

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “461742 – Thike rezerve majtas per Traktorin 18-103.2HD”