Suport për blerje !
Ofertë!

45.142.70 – Matrapik me bateri 18V TP-HD 18/26 D Li BL, 2.6J, 40mm,2.97kg pa karboncina (vetem trup)

Çmimi origjinal qe: 21,690 L.Çmimi i tanishëm është: 19,900 L.

-8%
45.142.70 - Matrapik me bateri 18V TP-HD 18/26 D Li BL, 2.6J, 40mm,2.97kg pa karboncina (vetem trup) 21,690 L Çmimi origjinal qe: 21,690 L.19,900 LÇmimi i tanishëm është: 19,900 L.
Brand:EINHELL

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Matrapik me bateri 18V TP-HD 18/26 D Li BL, 2.6J, 40mm,2.97kg pa karboncina (vetem trup)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “45.142.70 – Matrapik me bateri 18V TP-HD 18/26 D Li BL, 2.6J, 40mm,2.97kg pa karboncina (vetem trup)”