45.100.34 Vidiator me goditje Einhell
9,900 L 7,900 L Shtoje në shportë
Ofertë!

45.100.34 Vidiator me goditje Einhell

7,900 L

-20%
Marka:EINHELL

Vidiator me goditje
Force shtrengimi 140 Nm

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

45.100.34
Vidiator me goditje
TE-CI 18/1 Li-Solo (vetem trup)
Force shtrengimi 140 Nm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “45.100.34 Vidiator me goditje Einhell”