Suport për blerje !

43.263.00 Sharre horizontale me bateri Einhell

8,900 L

Sharre horizontale me bateri

Max prerjes ne dru 100 mm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
43.263.00 Sharre horizontale me bateri Einhell 8,900 L
Brand:EINHELL

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

43.263.00
Sharre horizontale me bateri
TE-AP 15 Li-Solo
Max prerjes ne dru 100 mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “43.263.00 Sharre horizontale me bateri Einhell”