Suport për blerje !
Ofertë!

43.003.41 – Tronkatrice me syprine TE-MS 254 T, 1500W, 254x30mm 5000rpm

Çmimi origjinal qe: 61,250 L.Çmimi i tanishëm është: 49,000 L.

-20%
43.003.41 - Tronkatrice me syprine TE-MS 254 T, 1500W, 254x30mm 5000rpm 61,250 L Çmimi origjinal qe: 61,250 L.49,000 LÇmimi i tanishëm është: 49,000 L.
Brand:EINHELL

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Tronkatrice me syprine TE-MS 254 T, 1500W, 254x30mm 5000rpm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “43.003.41 – Tronkatrice me syprine TE-MS 254 T, 1500W, 254x30mm 5000rpm”