Suport për blerje !
Ofertë!

4253/0908 – Manikote F/Mashkull 90 x 3” PN16

Çmimi origjinal qe: 1,400 L.Çmimi i tanishëm është: 1,200 L.

-14%

Manikote F/Mashkull 90 x 3” PN16

4253/0908 - Manikote F/Mashkull 90 x 3” PN16 1,400 L Çmimi origjinal qe: 1,400 L.1,200 LÇmimi i tanishëm është: 1,200 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Manikote F/Mashkull 90 x 3” PN16

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “4253/0908 – Manikote F/Mashkull 90 x 3” PN16”