Suport për blerje !
Ofertë!

4200/4050 – Unaze gome 40 – 50 per fasheta me qafore me rreshkitje

Çmimi origjinal qe: 90 L.Çmimi i tanishëm është: 80 L.

-11%

Unaze gome 40 – 50 per fasheta me qafore me rreshkitje

4200/4050 - Unaze gome 40 - 50 per fasheta me qafore me rreshkitje 90 L Çmimi origjinal qe: 90 L.80 LÇmimi i tanishëm është: 80 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Unaze gome 40 – 50 per fasheta me qafore me rreshkitje

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “4200/4050 – Unaze gome 40 – 50 per fasheta me qafore me rreshkitje”