Suport për blerje !
Ofertë!

417882 – Karikues 18 V

Çmimi origjinal qe: 12,910 L.Çmimi i tanishëm është: 8,900 L.

-31%

Karikues 18 V

417882 - Karikues 18 V 12,910 L Çmimi origjinal qe: 12,910 L.8,900 LÇmimi i tanishëm është: 8,900 L.
Brand:FLEX

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Karikues 18 V