Suport për blerje !
Ofertë!

41-006 – Sopate per carje 2000g 74cm ERGO (2 cope)

Çmimi origjinal qe: 8,500 L.Çmimi i tanishëm është: 7,500 L.

-12%

Sopate per carje 2000g 74cm ERGO (2 cope)

41-006 - Sopate per carje 2000g 74cm ERGO (2 cope) 8,500 L Çmimi origjinal qe: 8,500 L.7,500 LÇmimi i tanishëm është: 7,500 L.
Brand:CELLFAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Sopate per carje 2000g 74cm ERGO (2 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “41-006 – Sopate per carje 2000g 74cm ERGO (2 cope)”