Suport për blerje !
Ofertë!

41-003 – Sopate universale 1600g 61.5cm ERGO (2 cope)

Çmimi origjinal qe: 7,000 L.Çmimi i tanishëm është: 6,500 L.

-7%

Sopate universale 1600g 61.5cm ERGO (2 cope)

41-003 - Sopate universale 1600g 61.5cm ERGO (2 cope) 7,000 L Çmimi origjinal qe: 7,000 L.6,500 LÇmimi i tanishëm është: 6,500 L.
Brand:CELLFAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Sopate universale 1600g 61.5cm ERGO (2 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “41-003 – Sopate universale 1600g 61.5cm ERGO (2 cope)”