Suport për blerje !
Ofertë!

40030019 – Set me 32 maja 1/4 per vidiator

Çmimi origjinal qe: 3,200 L.Çmimi i tanishëm është: 2,350 L.

-27%
40030019 - Set me 32 maja 1/4 per vidiator 3,200 L Çmimi origjinal qe: 3,200 L.2,350 LÇmimi i tanishëm është: 2,350 L.
Brand:HIKOKI

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Set me 32 maja 1/4 per vidiator

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “40030019 – Set me 32 maja 1/4 per vidiator”