Suport për blerje !
Ofertë!

3673/5050 – TI 50x50x50mm PN16

Çmimi origjinal qe: 920 L.Çmimi i tanishëm është: 800 L.

-13%

TI 50x50x50mm PN16

3673/5050 - TI 50x50x50mm PN16 920 L Çmimi origjinal qe: 920 L.800 LÇmimi i tanishëm është: 800 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

TI 50x50x50mm PN16

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “3673/5050 – TI 50x50x50mm PN16”