Suport për blerje !
Ofertë!

3673/4040 – TI 40x40x40mm PN16

Çmimi origjinal qe: 610 L.Çmimi i tanishëm është: 550 L.

-10%

TI 40x40x40mm PN16

3673/4040 - TI 40x40x40mm PN16 610 L Çmimi origjinal qe: 610 L.550 LÇmimi i tanishëm është: 550 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

TI 40x40x40mm PN16

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “3673/4040 – TI 40x40x40mm PN16”