Suport për blerje !
Ofertë!

3661/0322 – Ti F/Femer 32 x 3/4” x 32 PN10

Çmimi origjinal qe: 550 L.Çmimi i tanishëm është: 500 L.

-9%

Ti F/Femer 32 x 3/4” x 32 PN10

3661/0322 - Ti F/Femer 32 x 3/4” x 32 PN10 550 L Çmimi origjinal qe: 550 L.500 LÇmimi i tanishëm është: 500 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Ti F/Femer 32 x 3/4” x 32 PN10

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “3661/0322 – Ti F/Femer 32 x 3/4” x 32 PN10”