Suport për blerje !
Ofertë!

3653/0506 – TI F/Mashkull 50 x 2” x 50 PN16

Çmimi origjinal qe: 820 L.Çmimi i tanishëm është: 750 L.

-9%

TI F/Mashkull 50 x 2” x 50 PN16

3653/0506 - TI F/Mashkull 50 x 2” x 50 PN16 820 L Çmimi origjinal qe: 820 L.750 LÇmimi i tanishëm është: 750 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

TI F/Mashkull 50 x 2” x 50 PN16

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “3653/0506 – TI F/Mashkull 50 x 2” x 50 PN16”