Suport për blerje !
Ofertë!

3653/0405 – TI F/Mashkull 40 x 1½” x 40 PN16

Çmimi origjinal qe: 570 L.Çmimi i tanishëm është: 500 L.

-12%

TI F/Mashkull 40 x 1½” x 40 PN16

3653/0405 - TI F/Mashkull 40 x 1½” x 40 PN16 570 L Çmimi origjinal qe: 570 L.500 LÇmimi i tanishëm është: 500 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

TI F/Mashkull 40 x 1½” x 40 PN16

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “3653/0405 – TI F/Mashkull 40 x 1½” x 40 PN16”