Suport për blerje !
Ofertë!

3651/0322 – Ti F/Mashkull 32 x 3/4” x 32 PN10

Çmimi origjinal qe: 450 L.Çmimi i tanishëm është: 400 L.

-11%

Ti F/Mashkull 32 x 3/4” x 32 PN10

3651/0322 - Ti F/Mashkull 32 x 3/4” x 32 PN10 450 L Çmimi origjinal qe: 450 L.400 LÇmimi i tanishëm është: 400 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Ti F/Mashkull 32 x 3/4” x 32 PN10

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “3651/0322 – Ti F/Mashkull 32 x 3/4” x 32 PN10”