Suport për blerje !
Ofertë!

3651/0202 – Ti F/Mashkull 20 x 3/4” x 20 PN10 (50 cope)

Çmimi origjinal qe: 330 L.Çmimi i tanishëm është: 300 L.

-9%

Ti F/Mashkull 20 x 3/4” x 20 PN10 (50 cope)

3651/0202 - Ti F/Mashkull 20 x 3/4” x 20 PN10 (50 cope) 330 L Çmimi origjinal qe: 330 L.300 LÇmimi i tanishëm është: 300 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Ti F/Mashkull 20 x 3/4” x 20 PN10 (50 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “3651/0202 – Ti F/Mashkull 20 x 3/4” x 20 PN10 (50 cope)”