Suport për blerje !
Ofertë!

3610/0101 – Brryl plastik F/F ½” x ½” (20 cope)

Çmimi origjinal qe: 110 L.Çmimi i tanishëm është: 100 L.

-9%

Brryl plastik F/F ½” x ½” (20 cope)

3610/0101 - Brryl plastik F/F ½” x ½” (20 cope) 110 L Çmimi origjinal qe: 110 L.100 LÇmimi i tanishëm është: 100 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Brryl plastik F/F ½” x ½” (20 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “3610/0101 – Brryl plastik F/F ½” x ½” (20 cope)”