Suport për blerje !
Ofertë!

3331/0002 – Tape fundore M 3/4” (100 cope)

Çmimi origjinal qe: 93 L.Çmimi i tanishëm është: 80 L.

-14%

Tape fundore M 3/4” (100 cope)

3331/0002 - Tape fundore M 3/4” (100 cope) 93 L Çmimi origjinal qe: 93 L.80 LÇmimi i tanishëm është: 80 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Tape fundore M 3/4” (100 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “3331/0002 – Tape fundore M 3/4” (100 cope)”