Suport për blerje !
Ofertë!

3310/0202 – Brryl plastik M/M 3/4” x 3/4” (100 cope)

Çmimi origjinal qe: 140 L.Çmimi i tanishëm është: 120 L.

-14%

Brryl plastik M/M 3/4” x 3/4” (100 cope)

3310/0202 - Brryl plastik M/M 3/4” x 3/4” (100 cope) 140 L Çmimi origjinal qe: 140 L.120 LÇmimi i tanishëm është: 120 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Brryl plastik M/M 3/4” x 3/4” (100 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “3310/0202 – Brryl plastik M/M 3/4” x 3/4” (100 cope)”