Suport për blerje !
Ofertë!

3302/0403 – Reduksion plastik M/M 11/4” x 1” (10 cope)

Çmimi origjinal qe: 120 L.Çmimi i tanishëm është: 100 L.

-17%

Reduksion plastik M/M 11/4” x 1” (10 cope)

3302/0403 - Reduksion plastik M/M 11/4” x 1” (10 cope) 120 L Çmimi origjinal qe: 120 L.100 LÇmimi i tanishëm është: 100 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Reduksion plastik M/M 11/4” x 1” (10 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “3302/0403 – Reduksion plastik M/M 11/4” x 1” (10 cope)”