Suport për blerje !
Ofertë!

3298/5050 – Brryl 50 x 50 PN50

Çmimi origjinal qe: 600 L.Çmimi i tanishëm është: 500 L.

-17%

Brryl 50 x 50 PN50

3298/5050 - Brryl 50 x 50 PN50 600 L Çmimi origjinal qe: 600 L.500 LÇmimi i tanishëm është: 500 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Brryl 50 x 50 PN50

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “3298/5050 – Brryl 50 x 50 PN50”