Suport për blerje !
Ofertë!

3282/0252 – Brryl F/Mashkull 25 x 3/4” PN10 (50 cope)

Çmimi origjinal qe: 230 L.Çmimi i tanishëm është: 200 L.

-13%

Brryl F/Mashkull 25 x 3/4” PN10 (50 cope)

3282/0252 - Brryl F/Mashkull 25 x 3/4” PN10 (50 cope) 230 L Çmimi origjinal qe: 230 L.200 LÇmimi i tanishëm është: 200 L.
Brand:PALAPLAST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Brryl F/Mashkull 25 x 3/4” PN10 (50 cope)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “3282/0252 – Brryl F/Mashkull 25 x 3/4” PN10 (50 cope)”